| Marka Adı: | YZ |
| Model Numarası: | Y-1501A |
| Adedi: | 5 |
| fiyat: | $430-500 |
Modern Lüks MDF/Cam Üstlü Paslanmaz Çelik Yemek Masası (Düğünler, Ziyafetler, Partiler, Oteller İçin)
| Ürün Özellikleri | |
| Değerli müşterimiz, daha iyi hizmet için lütfen talebinizi ve ihtiyacınızı belirtin. | |
| Ürün Adı: | Modern Lüks MDF/Cam Üstlü Paslanmaz Çelik Yemek Masası (Düğünler, Ziyafetler, Partiler, Oteller İçin) |
| Ürün No.: | Y-1501A |
| Malzeme: | MDF/Cam ve paslanmaz çelik çerçeve |
| Örnek Renk: | İsteğe bağlı |
| Boyut (mm): | 18000*750mm |
| Paketleme: | 1 adet/3CTN |
| CBM (m³): | 0.7/adet |
| GW (kg): | 80 |
| MOQ (adet): | 5 |
| Ödeme Vadesi: | T/T (%30 peşin depozito); EXW, FOB |
| Teslim Süresi: | Depozito alındıktan sonra 10-30 gün içinde |
| Ürün Sergisi |
![]()
![]()
![]()
| Daha fazla ürün bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN > |
| Çalışma Prosedürü |
| Daha fazla ürün bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN > |
| Şirket Profili |
![]()
| Daha fazla şirket bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN > |
| SSS |
|
S1: Bir fabrika mısınız yoksa ticaret şirketi misiniz? A1: Şirketimiz, kapıdan kapıya hizmet sunabilen bir fabrikaya ve satış departmanına sahiptir. Ağırlıklı olarak paslanmaz çelik malzemeler üreten mobilyalar.
S2: Fabrikanız nerede bulunuyor? Oraya nasıl gidebilirim? A2: Fabrikamız Foshan Şehri Nanhai Bölgesi Jiujiang Kasabası Shang Dong Qi teng Yolu Qishan Köyü Dongfeng takımı 842 birinci, ikinci katta bulunmaktadır. Yurtiçi veya yurtdışından fabrikamızı ziyaret etmeniz sıcak bir şekilde karşılanır! Müsait olduğumuzda sizi bir yerden alabiliriz. Lütfen önce bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.
S3: Ürünlerinizin malzemesi nedir? A3: Masa ve sandalye paslanmaz çelik çerçeve, masada temperli cam; mermer veya ahşap. Sandalye minderleri yüksek yoğunluklu sünger ve yüksek kaliteli deri veya kumaştan yapılmıştır.
S4: Nasıl numune alabilirim? A4: Size numune sunmaktan onur duyarız.
S5. Fabrikanız kalite kontrol konusunda nasıl çalışıyor? A5: "Kalite önceliktir." Yunzhang Mobilya her zaman kalite kontrolüne büyük önem verir. Herhangi bir tespit mekanizması için test sağlayabilir. |
| ANA SAYFAYA DÖN |