| Marka Adı: | YZ |
| Model Numarası: | Y-1423A |
| Adedi: | 5 |
| fiyat: | $250-280 |
| Ürün Bilgileri |
| Ürün Özellikleri | |
| Değerli müşterimiz, daha iyi hizmet için lütfen isteğinizi ve ihtiyacınızı belirtin. | |
| Ürün Adı: | Lüks Modern Altın Düğün Sandalyeleri ve Masa Seti Paslanmaz Çelik Etkinlik Banket Salonu Otel ve Yemek Mobilyaları |
| Ürün No.: | Y-1423A |
| Malzeme: | paslanmaz çelik iskelet ve cam üst |
| Örnek Renk: | İsteğe bağlı |
| Boyut (mm): | 1800x900x750 mm |
| Paketleme: | 1 adet/ 3 kutu |
| CBM (m3): | 0.53/KUTU |
| GW (kg): | 80/KUTU |
| MOQ (m2): | 5 |
| Ödeme Vadesi: | T/T (%30 peşin depozito); EXW, FOB |
| Teslim Süresi: | Depozito alındıktan sonra 15-30 gün içinde |
| Ürün Gösterimi |
![]()
![]()
| Daha fazla ürün bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | BİZE ULAŞIN > |
| Mühendislik Durumu |
![]()
| Daha fazla ürün bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | TÜM ÜRÜNLER > |
| Çalışma Prosedürü |
![]()
| Daha fazla ürün bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | BİZE ULAŞIN > |
| Şirket Profili |
![]()
| Daha fazla şirket bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | BİZE ULAŞIN > |
| SSS |
|
S1: Bir fabrika mısınız yoksa ticaret şirketi misiniz? A1: Şirketimizin kendi fiziksel fabrikası ve satış departmanı bulunmaktadır, gelip yerinde inceleme ve ürün testi yapabilirsiniz.
S2: Fabrikanız nerede bulunuyor? Oraya nasıl gidebilirim? A2: Fabrikamız Çin, Guangdong, Foshan Şehri, Nanhai Bölgesi, Jiujiang Kasabası, Shangdong Köyü, Dongfeng Ekibi, Qiteng Qishan Köyü No. 842 adresinde bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışından müşterilerimiz fabrikamızı ziyaret etmeye ve arkadaşımız olmaya sıcak bir şekilde davetlidir! Müsait olduğumuz bir yerde sizi alabiliriz, ancak önce bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.
S3: Ürünlerinizin malzemesi nedir? A3: Masalar ve sandalyeler paslanmaz çelik iskeletten, masa yüzeyinde temperli cam, mermer veya MDF'den yapılmıştır, bu sizin tercihinize bağlıdır. Sandalye minderleri yüksek yoğunluklu sünger ve yüksek kaliteli deriden veya kumaştan yapılmıştır.
S4: Nasıl numune alabilirim? A4: Size numune sunmaktan onur duyarız.Detaylı görüşme için wechat veya whatsapp'ımı ekleyebilirsiniz +86 18902890193/18169842384
S5. Fabrikanız kalite kontrol konusunda nasıl çalışıyor? A5: "Kalite önceliktir." Yunzhang Mobilya her zaman kalite kontrolüne büyük önem verir. Bu arada, herhangi bir tespit mekanizması için test sağlayabiliriz. |
| ANA SAYFAYA DÖN |