| Marka Adı: | YZ |
| Model Numarası: | Y-1419A |
| Adedi: | 5 |
| fiyat: | $180-200 |
| Ürün Bilgileri |
| Ürün özellikleri | |
| Değerli müşterimiz, daha iyi hizmet için lütfen talebinizi ve ihtiyacınızı belirtin. | |
| Ürün Adı: | Lüks Altın Paslanmaz Çelik Ayna Cam Üst Düğün Dekorasyon Pasta Standı Masa |
| Ürün No.: | Y-1419A |
| Malzeme: | Mermer/Cam ve paslanmaz çelik çerçeve |
| Örnek Renk: | İsteğe bağlı |
| Boyut (mm): | 800/900*750mm |
| Paketleme: | 1 adet/3 KARTON |
| CBM (m³): | 0.55/adet |
| Brüt Ağırlık (kg): | 30/adet |
| MOQ (adet): | 5 |
| Ödeme Vadesi: | T/T (%30 peşin depozito); EXW, FOB |
| Teslim Süresi: | Depozito alındıktan sonra 15-30 gün içinde |
| Ürün Gösterimi |
![]()
![]()
| Daha fazla ürün bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN > |
| Mühendislik projesi |
![]()
| Daha fazla ürün bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | TÜM ÜRÜNLER > |
| Çalışma Prosedürü |
![]()
| Daha fazla ürün bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN > |
| Şirket Profili |
![]()
| Daha fazla şirket bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN > |
| SSS |
|
S1: Bir fabrika mısınız yoksa ticaret şirketi misiniz? C1: Şirketimizin bir fabrikası ve satış departmanı bulunmaktadır, bu da size kapıdan kapıya hizmet sunabilir. Ağırlıklı olarak paslanmaz çelik malzemelerden yapılmış mobilyalar.
S2: Fabrikanız nerede bulunuyor? Oraya nasıl gidebilirim? C2: Fabrikamız, Guangdong, Foshan Şehri, Nanhai Bölgesi, Shangdong Köyü, Dongfeng Takımı, Qiteng Qishan Köyü No. 842 adresinde bulunmaktadır. Yurtiçinden veya yurtdışından geliyorsanız, fabrikamızı ziyaret etmeniz sıcak bir şekilde karşılanır! Müsait olduğumuzda sizi bir yerden alabiliriz. Önce bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.
S3: Ürünlerinizin malzemesi nedir? C3: Masa ve sandalye paslanmaz çelik çerçeve, masada temperli cam; mermer veya ahşap. Sandalye minderleri yüksek yoğunluklu sünger ve yüksek kaliteli deri veya kumaştan yapılmıştır.
S4: Nasıl numune alabilirim? C4: Size numune sunmaktan onur duyarız.
S5. Fabrikanız kalite kontrol konusunda nasıl bir çalışma yürütüyor? C5: "Kalite önceliktir." Yunzhang Mobilya her zaman kalite kontrolüne büyük önem verir. Herhangi bir tespit mekanizması için test sağlayabilir. |
| ANA SAYFAYA DÖN |