| Marka Adı: | YZ |
| Model Numarası: | Y-1111A |
| Adedi: | 5 |
| fiyat: | $210-250 |
Sıcak Satış Lüks Oval Masa Modern Paslanmaz Çelik Oyuk Tasarım Yemek Odası, Açık Hava Otel ve Mutfak Düğün Kullanımı İçin
| Ürün Bilgileri |
| Ürün Özellikleri | |
| Değerli müşterimiz, daha iyi hizmet için lütfen isteğinizi, ihtiyacınızı belirtin. | |
| Ürün Adı: | Sıcak Satış Lüks Oval Masa Modern Paslanmaz Çelik Oyuk Tasarım Yemek Odası, Açık Hava Otel ve Mutfak Düğün Kullanımı İçin |
| Ürün No.: | Y-1111A |
| Malzeme: | cam ve paslanmaz çelik iskelet |
| Örnek Renk: | İsteğe bağlı |
| Boyut (mm): | 1300*400*750 |
| Paketleme: | 1 adet./2 KOLI |
| CBM (m³): | 0.55 cbm |
| Ağırlık (kg): | 30 kg |
| MOQ (adet): | 5 |
| Ödeme Vadesi: | T/T (%30 peşin depozito, %70 bakiye teslimattan önce) |
| Teslimat Süresi: | Depozito alındıktan sonra 15-30 gün içinde |
| Ürün Sergisi |
![]()
![]()
| Daha fazla ürün bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN > |
| Mühendislik Projesi |
| Daha fazla ürün bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN > |
| Çalışma Prosedürü |
![]()
| Daha fazla ürün bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN > |
| Şirket Profili |
![]()
| Daha fazla şirket bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN > |
| SSS |
|
S1: Bir fabrika mısınız yoksa ticaret şirketi misiniz? C1: Şirketimiz, kapıdan kapıya hizmet sunabilen bir fabrikaya ve satış departmanına sahiptir. Ağırlıklı olarak paslanmaz çelik malzemeler üreten mobilyalar.
S2: Fabrikanız nerede bulunuyor? Oraya nasıl gidebilirim? C2: Fabrikamız, Çin'in Guangdong eyaleti, Foshan şehri, Nanhai Bölgesi, Jiujiang Kasabası, Shangdong Köyü, Dongfeng Ekibi, Qiteng Qishan Köyü No. 842 adresinde bulunmaktadır. Yurtiçi veya yurtdışından fabrikamızı ziyaret etmeniz sıcak bir şekilde karşılanır! Müsait olduğumuzda sizi bir yerden alabiliriz. Öncelikle bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.
S3: Ürünlerinizin malzemesi nedir? C3: Masa ve sandalye paslanmaz çelik iskelet, masada temperli cam; mermer veya ahşap. Sandalye minderleri yüksek yoğunluklu sünger ve yüksek kaliteli deri veya kumaştan yapılmıştır.
S4: Nasıl numune alabilirim? C4: Size numune sunmaktan onur duyarız.
S5. Fabrikanız kalite kontrol konusunda nasıl çalışıyor? C5: "Kalite önceliktir." Yunzhang Mobilya, kalite kontrolüne her zaman büyük önem verir. Herhangi bir tespit mekanizması için test sağlayabilir. |
| ANA SAYFAYA DÖN |