| Marka Adı: | YZ |
| Model Numarası: | Y-1111A |
| Adedi: | 10 |
| fiyat: | RM 1,045.52-1,146.05 |
| Ürün Bilgileri |
| Ürün özellikleri | |
| Değerli müşterimiz, daha iyi hizmet için lütfen isteğinizi, ihtiyacınızı belirtin. | |
| Ürün Adı: | Yemek Odası Otel Oturma Odası Modern Tasarım Ziyafetler ve Partiler için Lüks Altın Paslanmaz Çelik Cam Yuvarlak Masalar - Toptan Satış |
| Ürün No.: | Y-1111A |
| Malzeme: | mermer/cam paslanmaz çelik çerçeve |
| Örnek Renk: | altın/gümüş |
| Boyut (mm): | 1500*1500*750mm |
| Paketleme: | 1 adet/3 karton |
| CBM (m3): | 0.5/karton |
| GW (kg): | 100/karton |
| MOQ (adet): | 10 |
| Ödeme Vadesi: | T/T (%30 peşin depozito, %70 bakiye teslimattan önce) |
| Teslimat Süresi: | Depozito alındıktan sonra 10-30 gün içinde |
| Ürün Gösterimi |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Daha fazla ürün bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | BİZE ULAŞIN > |
| Mühendislik Vaka |
| Daha fazla ürün bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | BİZE ULAŞIN > |
| Çalışma Prosedürü |
| Daha fazla ürün bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | BİZE ULAŞIN > |
| Şirket Profili |
![]()
| Daha fazla şirket bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | BİZE ULAŞIN > |
| SSS |
|
S1: Bir fabrika mısınız yoksa ticaret şirketi misiniz? A1: Şirketimiz, kapıdan kapıya hizmet sunabilen bir fabrikaya ve satış departmanına sahiptir. Ağırlıklı olarak paslanmaz çelik malzemeler üreten mobilyalar.
S2: Fabrikanız nerede bulunuyor? Oraya nasıl gidebilirim? A2: Fabrikamız Foshan Şehri Nanhai Bölgesi Jiujiang Kasabası Shang Dong Qi teng Yolu Qishan Köyü Dongfeng ekibi 842 birinci, ikinci katta bulunmaktadır. Yurtiçi veya yurtdışından fabrikamızı ziyaret etmeniz sıcak bir şekilde karşılanır! Müsait olduğumuzda sizi bir yerden alabiliriz. Bizimle önceden iletişime geçmeyi unutmayın.
S3: Ürünlerinizin malzemesi nedir? A3: Masa ve sandalye paslanmaz çelik çerçeve, masada temperli cam; mermer veya ahşap. Sandalye minderleri yüksek yoğunluklu sünger ve yüksek kaliteli deri veya kumaştan yapılmıştır.
S4: Nasıl numune alabilirim? A4: Size numune sunmaktan onur duyarız.
S5. Fabrikanız kalite kontrol konusunda nasıl çalışıyor? A5: "Kalite önceliktir." Yunzhang Mobilya her zaman kalite kontrolüne büyük önem verir. Herhangi bir tespit mekanizması için test sağlayabilir. |
| ANA SAYFAYA DÖN |