| Marka Adı: | YZ |
| Model Numarası: | Y-1806A |
| Adedi: | 5 |
| fiyat: | $280-300 |
| Ürün Bilgileri |
| Ürün özellikleri | |
| Değerli müşterimiz, lütfen talebinizi, daha iyi hizmet ihtiyacınızı belirtin. | |
| Ürün Adı: | Benz Tabanlı Modern Altın Dikdörtgen Yemek Masası Dış Mekan ve Otel Kullanımı için Lüks Düğün Etkinliği Mobilyaları Cam / MDF Üstü |
| Ürün No.: | Y-1806A |
| Malzeme: | Temperlenmiş bardakve paslanmaz çelik çerçeve |
| Örnek Renk: | İsteğe bağlı |
| Boyut (mm): | 1800*900*750mm |
| Ambalaj: | 1 adet/3 ctn |
| CBM(m3): | 0,62/ctn |
| GW(kg): | 100/ctn |
| Adedi (adet): | 5 |
| Ödeme Süresi: | T/T (%30 depozito peşin, %70 bakiye teslimattan önce) |
| Teslimat süresi: | Depozitoyu aldıktan sonra 15-30 gün boyunca |
| Ürün Teşhiri |
![]()
![]()
| Daha fazla ürün bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | BİZE ULAŞIN > |
| Mühendislik Örneği |
![]()
| Daha fazla ürün bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | TÜM ÜRÜNLER > |
| Çalışma Prosedürü |
![]()
| Daha fazla ürün bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | BİZE ULAŞIN > |
| Şirket Profili |
![]()
| Daha fazla şirket bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | BİZE ULAŞIN > |
| SSS |
|
S1: Fabrika veya ticaret şirketi misiniz? A1: Firmamız size kapıdan kapıya servis sağlayabilecek fabrika ve satış departmanına sahiptir. Ağırlıklı olarak paslanmaz çelik malzemeler üreten mobilyalar.
S2: Fabrikanız nerede bulunuyor? Orayı nasıl ziyaret edebilirim? C2: Fabrikamız No. 842, Qiteng Qishan Köyü, Dongfeng Ekibi, Shangdong Köyü, Jiujiang Kasabası, Nanhai Bölgesi, Foshan Şehri Guangdong, Çin'de bulunmaktadır. Siz evden veya yurt dışından fabrikamızı ziyaret etmenizi bekliyoruz! Müsait olduğumuzda sizi bir yerden alabiliriz. Önce bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.
S3: Ürünlerinizin malzemesi nedir? A3: Masa ve sandalye paslanmaz çelik çerçeve, masanın üzerinde sertleştirilmiş cam; mermer veya ahşap. Sandalye minderleri yüksek yoğunluklu süngerlerden ve kaliteli deri veya kumaştan üretilmektedir.
S4: Bazı örnekleri nasıl alabilirim? A4: Size örnekler sunmaktan onur duyuyoruz.
S5. Fabrikanız kalite kontrol konusunda ne durumda? A5: "Kalite önceliklidir.''Yunzhang Mobilya her zaman her zaman kalite kontrolüne büyük önem vermektedir. herhangi bir tespit mekanizması için test sağlayabilir. |
| EVE DÖN |