| Marka Adı: | YZ |
| Model Numarası: | Y-1419A |
| Adedi: | 2 |
| fiyat: | $785-800 |
| Ürün Bilgisi |
| Ürün özellikleri | |
| Sevgili müşteri, lütfen isteğinizi, daha iyi hizmet için ihtiyacınızı belirtin. | |
| Ürün Adı: | Lüks Modern S Şekilli Yarım Ay Otel Mobilyaları Açık Cam Üst Parti Masası Yemek İçin Açık Hava Restoran Banket Etkinlikleri |
| Parça numarası: | Y-1419A |
| Malzeme: | paslanmaz çelik çerçeve ve cam/MDF |
| Örnek Rengi: | İsteğe bağlı |
| Boyut ((mm): | 340x750mm |
| Paketleme: | %/ 6cnt |
| CBM (( m3 ): | 2/CTN |
| GW ((kg): | 200/CTN |
| MOQ ((Sqm): | 2 |
| Ödeme süresi: | T/T (30% avans); EXW, FOB |
| Teslimat süresi: | Depozitoyu aldıktan sonra 10-30 gün içinde |
| Ürün Görüntüsü |
![]()
![]()
| Daha fazla ürün bilgisi için lütfen tıklama yapmaktan çekinmeyin. | Bizimle iletişime geçin > |
| Mühendislik davası |
![]()
| Daha fazla ürün bilgisi için lütfen tıklama yapmaktan çekinmeyin. | Bizimle iletişime geçin > |
| Çalışma Prosedürü |
![]()
| Daha fazla ürün bilgisi için lütfen tıklama yapmaktan çekinmeyin. | Bizimle iletişime geçin > |
| Şirket Profili |
![]()
| Daha fazla şirket bilgisi için lütfen tıklama yapmaktan çekinmeyin. | Bizimle iletişime geçin > |
| Sık Sorulan Sorular |
|
S1: Fabrika mı yoksa ticaret şirketi misiniz? A1: Şirketimizin kendi fiziksel fabrika ve satış departmanımız var, saha gezisi yapmak ve ürünü test etmek için gelebilirsiniz.
S2: Fabrikanız nerede? Orayı nasıl ziyaret edebilirim? A2: Fabrikamız No. 842, Qiteng Qishan Köyü, Dongfeng Takımı, Shangdong Köyü, Jiujiang Şehri, Nanhai Bölgesi, Foshan Şehri Guangdong, Çin'de bulunmaktadır.Evden ve yurtdışından gelen müşteriler, fabrikamızı ziyaret etmek ve arkadaşımız olmak için sıcak bir şekilde hoş geldiniz! No. 842, Qiteng Qishan Köyü, Dongfeng Takımı, Shangdong Köyü, Jiujiang Şehri, Nanhai Bölgesi, Foshan Şehri Guangdong, Çin. S3: Ürünlerinizin malzemesi nedir? A3: Masalar ve sandalyeler paslanmaz çelik çerçevesinden, sertleştirilmiş camdan veya mermerden veya masa yüzeyinde mdf'den yapılır, bu seçeneğinize bağlıdır.Sandalye yastıkları yüksek yoğunluklu süngerlerden ve yüksek kaliteli deri veya kumaştan yapılır.
S4: Örnekleri nasıl alabilirim? A4: Size örnek sunmaktan onur duyuyoruz.Ayrıntılar için Wechat'ımı veya WhatsApp'ımı ekleyebilirsiniz +86 18902890193/18169842384
S5: Fabrikanız kalite kontrolü konusunda nasıl? A5: "Kalite önceliklidir". "Yunzhang Mobilya her zaman kalite kontrolüne büyük önem verir. BTW herhangi bir algılama mekanizması için test sağlayabiliriz. |
| Evine dön. |