| Marka Adı: | YZ |
| Model Numarası: | Y-1588A |
| Adedi: | 2 |
| fiyat: | $780-800 |
| Ürün Bilgileri |
| Ürün Özellikleri | |
| Değerli müşterimiz, daha iyi hizmet için lütfen isteğinizi, ihtiyacınızı belirtin. | |
| Ürün Adı: | Dubai Yarım Ay Düğün Masası Paslanmaz Çelik ve MDF Etkinlik Masası Banketler Restoranlar Oturma Odaları ve Salonlar İçin |
| Ürün No.: | Y-1588A |
| Malzeme: | paslanmaz çelik çerçeve ve mdf |
| Örnek Renk: | İsteğe bağlı |
| Boyut(mm): | 340x750mm |
| Paketleme: | 1 adet/ 6 kutu |
| CBM( m3 ): | 1.5/KUTU |
| GW(kg): | 200/KUTU |
| MOQ(m²): | 2 |
| Ödeme Vadesi: | T/T (%30 peşin depozito); EXW, FOB |
| Teslim Süresi: | Depozito alındıktan sonra 10-30 gün içinde |
| Ürün Sergisi |
![]()
![]()
| Daha fazla ürün bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | BİZE ULAŞIN > |
| Mühendislik Vakası |
![]()
| Daha fazla ürün bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | BİZE ULAŞIN > |
| Çalışma Prosedürü |
![]()
| Daha fazla ürün bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | BİZE ULAŞIN > |
| Şirket Profili |
![]()
| Daha fazla şirket bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | BİZE ULAŞIN > |
| SSS |
|
S1: Bir fabrika mısınız yoksa ticaret şirketi misiniz? A1: Şirketimizin kendi fiziksel fabrikası ve satış departmanı bulunmaktadır, gelip yerinde inceleme yapabilir ve ürünü test edebilirsiniz.
S2: Fabrikanız nerede bulunuyor? Oraya nasıl gidebilirim? A2: Fabrikamız Çin, Guangdong, Foshan Şehri, Nanhai Bölgesi, Jiujiang Kasabası, Shangdong Köyü, Dongfeng Ekibi, Qiteng Qishan Köyü No. 842 adresinde bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışından müşteriler fabrikamızı ziyaret etmeye ve dostumuz olmaya sıcak bir şekilde davetlidir! Müsait olduğumuz bir yerden sizi alabiliriz, ancak önce bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.
S3: Ürünlerinizin malzemesi nedir? A3: Masalar ve sandalyeler paslanmaz çelik çerçeve, masa yüzeyinde temperli cam veya mermer veya mdf'den yapılmıştır, bu sizin seçiminize bağlıdır. Sandalye minderleri yüksek yoğunluklu sünger ve yüksek kaliteli deri veya kumaştan yapılmıştır.
S4: Nasıl numune alabilirim? A4: Size numune sunmaktan onur duyarız. Detaylı konuşmak için wechat veya whatsapp'ımı ekleyebilirsiniz +86 18902890193/18169842384
S5. Fabrikanız kalite kontrol konusunda nasıl çalışıyor? A5: "Kalite önceliktir." Yunzhang Mobilya her zaman kalite kontrolüne büyük önem verir. Bu arada, herhangi bir tespit mekanizması için test sağlayabiliriz. |
| ANA SAYFAYA DÖN |