| Marka Adı: | YZ |
| Model Numarası: | Y-1111A |
| Adedi: | 5 |
| fiyat: | $300-350 |
| Ürün Bilgileri |
| Ürün Özellikleri | |
| Değerli müşterimiz, daha iyi hizmet için lütfen isteğinizi, ihtiyacınızı belirtin. | |
| Ürün Adı: | Etkinlik Partisi İçin Popüler Tasarım Yüksek Kaliteli Dayanıklı Altın Paslanmaz Çelik Düğün Yuvarlak Masalar |
| Ürün No.: | Y-1111A |
| Malzeme: | paslanmaz çelik çerçeve ve beyaz cam üst |
| Örnek Renk: | İsteğe bağlı |
| Boyut (mm): | 1500x750mm |
| Paketleme: | 1 adet/ 3 kutu |
| CBM (m3): | 0.7/KUTU |
| GW (kg): | 100kg/KUTU |
| MOQ (m2): | 5 |
| Ödeme Vadesi: | T/T (%30 peşin depozito); EXW, FOB |
| Teslim Süresi: | Depozito alındıktan sonra 15-30 gün içinde |
| Ürün Sergisi |
![]()
![]()
| Daha fazla ürün bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | BİZE ULAŞIN > |
| Mühendislik Vaka |
![]()
| Daha fazla ürün bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | TÜM ÜRÜNLER > |
| Çalışma Prosedürü |
![]()
| Daha fazla ürün bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | BİZE ULAŞIN > |
| Şirket Profili |
![]()
| Daha fazla şirket bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | BİZE ULAŞIN > |
| SSS |
|
S1: Bir fabrika mısınız yoksa ticaret şirketi misiniz? A1: Şirketimizin kendi fiziksel fabrikası ve satış departmanı bulunmaktadır, gelip yerinde inceleme ve ürün testi yapabilirsiniz.
S2: Fabrikanız nerede bulunuyor? Oraya nasıl gidebilirim? A2: Fabrikamız Çin, Guangdong, Foshan Şehri, Nanhai Bölgesi, Jiujiang Kasabası, Shangdong Köyü, Dongfeng Ekibi, Qiteng Qishan Köyü No. 842 adresinde bulunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışından müşterilerimizi fabrikamızı ziyaret etmeye ve arkadaşlarımız olmaya sıcak bir şekilde karşılıyoruz! Müsait olduğumuz bir yerden sizi alabiliriz, ancak önce bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.
S3: Ürünlerinizin malzemesi nedir? A3: Masalar ve sandalyeler paslanmaz çelik çerçeveden, masa yüzeyinde temperli cam veya mermer veya mdf'den yapılmıştır, bu sizin tercihinize bağlıdır. Sandalye minderleri yüksek yoğunluklu sünger ve yüksek kaliteli deri veya kumaştan yapılmıştır.
S4: Nasıl numune alabilirim? A4: Size numune sunmaktan onur duyarız. Detaylı görüşme için wechat veya whatsapp'ımı ekleyebilirsiniz +86 18902890193/18169842384
S5. Fabrikanız kalite kontrol konusunda nasıl çalışıyor? A5: "Kalite önceliktir." Yunzhang Mobilya her zaman kalite kontrolüne büyük önem verir. Bu arada, herhangi bir tespit mekanizması için test sağlayabiliriz. |
| ANA SAYFAYA DÖN |