| Marka Adı: | YZ |
| Model Numarası: | Y-24109A |
| Adedi: | 2 |
| fiyat: | $360-400 |
| Ürün Bilgileri |
| Ürün özellikleri | |
| Değerli müşterimiz, daha iyi hizmet için lütfen isteğinizi, ihtiyacınızı belirtin. | |
| Ürün Adı: | Foshan Fabrika Ucuz Fiyat Otel Yemek Mobilyası Altın Paslanmaz Çelik Ayna Cam Masa Üstü Düğün Masası |
| Ürün No.: | Y-24109A |
| Malzeme: | paslanmaz çelik çerçeve ve mermer/cam |
| Örnek Renk: | İsteğe bağlı |
| Boyut(mm): | 2000x1000x750 mm |
| Paketleme: | 1 adet/ 4 karton |
| CBM( m3 ): | 0.55/KARTON |
| GW(kg): | 100/KARTON |
| MOQ(Sqm): | 2 |
| Ödeme Vadesi: | T/T (%30 peşin depozito); EXW, FOB |
| Teslimat Süresi: | Depozito alındıktan sonra 15-30 gün içinde |
| Ürün Gösterimi |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Daha fazla ürün bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | BİZE ULAŞIN > |
| Çalışma Prosedürü |
| Daha fazla ürün bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | BİZE ULAŞIN > |
| Şirket Profili |
![]()
| Daha fazla şirket bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | BİZE ULAŞIN > |
| SSS |
|
S1: Bir fabrika mısınız yoksa ticaret şirketi misiniz? C1: Şirketimizin kendi fiziksel fabrikası ve satış departmanı bulunmaktadır, gelip yerinde inceleme yapabilir ve ürünü test edebilirsiniz.
S2: Fabrikanız nerede bulunuyor? Oraya nasıl gidebilirim? C2: Fabrikamız Çin, Guangdong, Foshan Şehri, Jiujiang Kasabası, Shangdong Köyü, Dongfeng Ekibi, Qiteng Qishan Köyü No. 842 adresinde bulunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışından müşterilerimizi fabrikamızı ziyaret etmeye ve dostumuz olmaya sıcak bir şekilde karşılıyoruz! Müsait olduğumuz bir yerden sizi alabiliriz, ancak önce bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.
S3: Ürünlerinizin malzemesi nedir? C3: Masalar ve sandalyeler paslanmaz çelik çerçeveden, masa yüzeyinde temperli cam veya mermer veya MDF'den yapılmıştır, bu sizin tercihinize bağlıdır. Sandalye minderleri yüksek yoğunluklu sünger ve yüksek kaliteli deri veya kumaştan yapılmıştır.
S4: Nasıl numune alabilirim? C4: Size numune sunmaktan onur duyarız. Ayrıntılı konuşma için wechat veya whatsapp'ımı ekleyebilirsiniz +86 18902890193 /18169842384
S5. Fabrikanız kalite kontrol konusunda nasıl çalışıyor? C5: "Kalite önceliktir." Yunzhang Mobilya her zaman kalite kontrolüne büyük önem verir. Bu arada, herhangi bir tespit mekanizması için test sağlayabiliriz. |
| ANA SAYFAYA DÖN |