| Marka Adı: | YZ |
| Model Numarası: | Y-1111A |
| Adedi: | 5 |
| fiyat: | $450-500 |
| Ürün Bilgileri |
| Ürün özellikleri | |
| Değerli müşterimiz, lütfen talebinizi, daha iyi hizmet ihtiyacınızı belirtin. | |
| Ürün Adı: | Parti Mobilyaları Altın Paslanmaz Çelik Cam Ayna Üst Yemek Masası Düğün için |
| Ürün No.: | Y-1111A |
| Malzeme: | paslanmaz çelik çerçeve ve mermer/cam |
| Örnek Renk: | İsteğe bağlı |
| Boyut (mm): | 1800/2000x900x750mm |
| Ambalajlama: | 1 adet/3 ctn |
| CBM(m3): | 0,6/CTN |
| GW(kg): | 100/CTN |
| Adedi (Metrekare): | 5 |
| Ödeme Süresi: | T/T (%30 depozito peşin); EXW, FOB |
| Teslimat süresi: | Depozitoyu aldıktan sonra 15-30 gün boyunca |
| Ürün Teşhiri |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Daha fazla ürün bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | BİZE ULAŞIN > |
| Çalışma Prosedürü |
| Daha fazla ürün bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | BİZE ULAŞIN > |
| Şirket Profili |
![]()
| Daha fazla şirket bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | BİZE ULAŞIN > |
| SSS |
|
S1: Fabrika veya ticaret şirketi misiniz? A1: Şirketimizin saha gezisine çıkıp ürünü test edebileceğiniz kendi fiziksel fabrika ve satış departmanımız vardır.
S2: Fabrikanız nerede bulunuyor? Orayı nasıl ziyaret edebilirim? C2: Fabrikamız No. 842, Qiteng Qishan Köyü, Dongfeng Ekibi, Shangdong Köyü, Jiujiang Kasabası, Nanhai Bölgesi, Foshan Şehri Guangdong, Çin'de bulunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışından müşterilerimiz fabrikamızı ziyaret edebilir ve arkadaşlarımız olabilir! Sizi müsait olduğumuz bir yerden alabiliriz, ancak önce bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.
S3: Ürünlerinizin malzemesi nedir? Cevap 3: Masa ve sandalyeler tercihinize göre paslanmaz çelik çerçeve, sertleştirilmiş cam veya masa yüzeyi mermer veya mdf'den yapılmaktadır. Sandalye minderleri yüksek yoğunluklu süngerlerden ve kaliteli deri veya kumaştan üretilmektedir.
S4: Bazı örnekleri nasıl alabilirim? A4: Size örnekler sunmaktan onur duyuyoruz.+86 18902890193 /18169842384 konuşarak ayrıntılar için wechat veya whatsapp'ımı ekleyebilirsiniz.
S5. Fabrikanız kalite kontrol konusunda ne durumda? Cevap5: "Kalite önceliklidir.''Yunzhang Mobilya her zaman kalite kontrolüne büyük önem vermektedir. BTW, herhangi bir tespit mekanizması için test sağlayabiliriz. |
| EVE DÖN |