| Marka Adı: | YZ |
| Model Numarası: | Y-1111A |
| Adedi: | 5 |
| fiyat: | $400-480 |
| Ürün Bilgileri |
| Ürün Özellikleri | |
| Değerli müşterimiz, daha iyi hizmet için lütfen isteğinizi, ihtiyacınızı belirtin. | |
| Ürün Adı: | Altın Paslanmaz Çelik Yemek Masası ve Sandalye Seti Cam Üst Düğün Mobilyası Otel Kullanımı İçin |
| Ürün No.: | Y-1111A |
| Malzeme: | paslanmaz çelik çerçeve ve mdf/cam |
| Örnek Renk: | İsteğe bağlı |
| Boyut (mm): | 1500/1800/2000x900x750 mm |
| Paketleme: | 1 adet/ 4 karton |
| CBM (m3): | 08/KARTON |
| GW (kg): | 100/KARTON |
| MOQ (m2): | 5 |
| Ödeme Vadesi: | T/T (%30 peşin depozito); EXW, FOB |
| Teslim Süresi: | Depozito alındıktan sonra 15-30 gün içinde |
| Ürün Gösterimi |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Daha fazla ürün bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN > |
| Çalışma Prosedürü |
| Daha fazla ürün bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN > |
| Şirket Profili |
![]()
| Daha fazla şirket bilgisi için lütfen tıklamaktan çekinmeyin. | BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN > |
| SSS |
|
S1: Bir fabrika mısınız yoksa ticaret şirketi misiniz? A1: Şirketimizin kendi fiziksel fabrikası ve satış departmanı bulunmaktadır, gelip yerinde inceleme ve ürün testi yapabilirsiniz.
S2: Fabrikanız nerede bulunuyor? Oraya nasıl gidebilirim? A2: Fabrikamız Çin, Guangdong, Foshan Şehri, Nanhai Bölgesi, Shangdong Köyü, Dongfeng Takımı, Qiteng Qishan Köyü No. 842 adresinde bulunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışından müşterilerimizi fabrikamızı ziyaret etmeye ve dostumuz olmaya davet ediyoruz! Müsait olduğumuz bir yerden sizi alabiliriz, ancak önce bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.
S3: Ürünlerinizin malzemesi nedir? A3: Masalar ve sandalyeler paslanmaz çelik çerçeveden, masa yüzeyinde temperli cam veya mermer veya mdf'den yapılmıştır, bu sizin tercihinize bağlıdır. Sandalye minderleri yüksek yoğunluklu sünger ve yüksek kaliteli deriden veya kumaştan yapılmıştır.
S4: Nasıl numune alabilirim? A4: Size numune sunmaktan onur duyarız. Detaylı görüşme için wechat veya whatsapp'ımı ekleyebilirsiniz +86 18902890193 /18169842384
S5. Fabrikanız kalite kontrol konusunda nasıl çalışıyor? A5: "Kalite önceliktir." Yunzhang Mobilya her zaman kalite kontrolüne büyük önem verir. Bu arada, herhangi bir tespit mekanizması için test sağlayabiliriz. |
| ANA SAYFAYA DÖN |